azpars
10 فروردین 1402 - 11:33

۴۳۷ بسته غذایی بین نیازمندان خراسان جنوبی توزیع شد

بیرجند- معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در راستای اجرای پویش «هلال رحمت»، ۴۳۷ بسته غذایی بین نیازمندان استان توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، احمد بخشی با اشاره به پویش «هلال رحمت»، بیان کرد: این طرح با هدف نهادینه کردن سنت حسنه احسان و نیکوکاری، بسیج منابع مردمی و داوطلبی در تأمین مایحتاج خانواده‌های نیازمند و کمک به تحکیم بنیان خانواده‌های کمتر برخوردار شهری و روستایی در حال برگزاری است.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه علاوه بر تمامی فعالیت‌های امدادی، حمایت معیشتی و تأمین امنیت غذایی قشرهای محروم به منزله یک برنامه و راهبرد مهم مدنظر جمعیت هلال احمر است، گفت: در راستای اجرای پویش «هلال رحمت»، ۴۳۷ بسته غذایی از شروع طرح بین نیازمندان استان توزیع شده است.

بخشی ارزش این بسته‌ها ۲۸۵ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: همچنین ۷۵۴ ثوب البسه به ارزش ۶۰ میلیون تومان بین نیازمندان توزیع شده است.

بنا به گفته معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، ۴۷ داوطلب و ۱۲ خیر در راستای اجرای این پویش با جمعیت هلال احمر همکاری داشته‌اند.

وی ادامه داد: نیکوکاران می‌توانند برای مشارکت در این پویش کد دستوری #۹*۱۱۲* را شماگیری کرده و یا به شعب و خانه‌های هلال در سطح استان مراجعه کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1117293