azpars
19 بهمن 1401 - 01:08

لازمه توجه به دو حوزه گردشگری و صنایع دستی، معرفی آنهاست

استاندار زنجان گفت: لازمه توجه به دو حوزه گردشگری و صنایع دستی استان معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و حمایت از هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محسن افشارچی استاندارد زنجان در بازدید از شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران اظهار کرد: این نمایشگاه را فرصت خوبی برای معرفی توانمندی‌ها و جذابیت‌های استان است و حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی نقش مهمی در توسعه و رونق اقتصادی و اشتغال پایدار استان دارد.

استاندار زنجان گفت: در این نمایشگاه ظرفیت‌های گردشگری، صنایع دستی، کشاورزی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان به طور هدفمند در معرض دید عموم قرار گرفته است و امسال این استان جهش بسیار خوبی را در نمایشگاه تهران داشته است.
وی افزود: لازمه توجه به دو حوزه گردشگری و صنایع دستی استان را معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و حمایت از هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی دانست.

افشارچی بیان کرد: خوشبختانه تولیدات صنایع دستی با کیفیت از هنرمندان صنایع استان در این نمایشگاه شاهد بودیم که شایسته تقدیر است.

استاندار زنجان گفت: این نمایشگاه محل مناسبی برای آشنایی فعالان گردشگری و طرح‌ها و ایده‌های نو در زمینه ایجاد تأسیسات و نحوه ارائه خدمات و ایجاد فضای مناسب برای توسعه صنعت گردشگری است.

محسن افشارچی از تمامی غرفه‌های صنایع‌دستی بازدید کرد و با فعالان گردشگری و صنایع‌دستی صحبت کرد و از نزدیک در جریان وضعیت کاری آن‌ها قرار گرفت.

پایان پیام/73005

منبع: فارس
شناسه خبر: 1026468